اشتراک گرمایش و سرمایش در شهر

مدیریت
0 دیدگاه

شرکت خدمات انرژی بلژیکی اشتراک گرمایش و سرمایش را راه اندازی کرد.
ساختمانها حدود 30 درصد از انتشار جهانی CO2 را تشکیل می دهند. کاهش این انتشارات مستلزم بهینه سازی مصرف انرژی ما است. یک شرکت خدمات انرژی بلژیکی می خواهد با تأمین گرمایش و سرمایش پایدار از طریق فرمول اشتراک، به نحوی مقرون به صرفه با این مشکل برخورد کند. “آسایش به عنوان یک سرویس” برای اولین بار در اولین محله بدون گاز در شهر Diest بلژیک اعمال می شود.
هزینه بالای سرمایه گذاری یک مانع است. امروزه راه حلهای پایدار متعددی برای اطمینان از استفاده کارآمدتر از انرژی در ساختمانهای جدید و پروژه های بازسازی وجود دارد. به انرژی زمین گرمایی، پمپ های حرارتی و غیره فکر کنید. با این حال، هزینه بالای سرمایه گذاری یک مانع برای بسیاری از صاحبان خانه است ، بنابراین آنها اغلب راه حل های ارزان تر – و آلاینده – با سوخت های فسیلی را انتخاب می کنند. راه حل های جایگزین وجود دارد، اما به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد چون نیاز به دانش حرفه ای دارد و همچنان یک سرمایه گذاری بزرگ محسوب می شود.
آسایش به عنوان یک سرویس
با ارائه “راحتی به عنوان یک سرویس”، ارائه دهنده خدمات بلژیکی ComTIS Energy می خواهد صاحبان این هزینه های بزرگ را از بین ببرد. این شرکت هزینه های بالای مربوط به نصب را متحمل می شود و به منظور تضمین تامین گرمایش یا سرمایش پایدار، آن را مدیریت می کند. ساکنان با توجه به میزان مصرف خود از طریق مشارکت ماهانه پرداخت می کنند.
در اینجا برآورد مناسب صرفه جویی های پیش بینی شده از نظر مصرف و نگهداری انرژی در یک دوره طولانی بسیار مهم است. برای یک ساختمان جدید، ComTIS Energy برآورد می کند، برای پروژه های نوسازی، مالکان می توانند این را با هزینه های فعلی خود مقایسه کنند.
محله بدون گاز
توسعه دهنده املاک Cores اولین کسی است که فرمول را اعمال می کند. در اولین محله بدون گاز در Diest (بلژیک)، که با همکاری Vanhout Projects در حال توسعه است، گرمایش به پروژه مسکن De Tuilerie از طریق میدان BEO (ذخیره انرژی گمانه) و صفحات خورشیدی تأمین می شود. ComTIS Energy عرضه را برای 15 سال سازماندهی می کند.
تامین گرما از طریق میدان BEO. تقاضا برای سرمایش (چپ) و گرمایش (راست).

منبع: Cores Development.

جدیدترین مقالات
مدیریت
0 دیدگاه
مقالات مرتبط

انواع بویلر ها و کاربرد انها

انواع مختلفی از دیگهای بخار برای کاربردهای مختلف گرمایشی و صنعتی استفاده می ش...
مدیریت
0 دیدگاه

روش های تبدیل  انرژی خورشیدی به انرژی...

     سلولهای فتوولتایک:  سلولهای فتوولتایک ، که به عنوان ...
مدیریت
0 دیدگاه
مکانیک سیالات

کاربردهای اصلی مکانیک سیالات

مکانیک سیالات کاربردهای گسترده ای در زمینه های مختلف دارد. در اینجا برخی از ر...
مدیریت
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *