خودرو های پرنده سرنشین دار

مدیریت
0 دیدگاه

یک شرکت استارتاپ ژاپنی یک اتومبیل پرنده سرنشین دار را آزمایش کرد که شبیه یک پهپاد غول پیکر است
در بین توسعه فناوری وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین ، خودروهای پرنده سرنشین دار سخت ترین هستند، زیرا ایمنی آنها بسیار حیاتی است. با این حال، هنوز بسیاری از شرکت ها متعهد به ترویج این برنامه حمل و نقل هوایی شهری هستند، مانند شرکت روسی  Hoversurf.
یک شرکت استارتاپ ژاپنی، Sky Drive Inc، اولین پرواز آزمایشی عمومی را با افرادی که در مدل پرواز  SD-03 SkyDrive خود در تابستان گذشته انجام داده بودند، انجام داد. این خودروی پرنده که از نظر اندازه کوچک است، احتمالاً برای کاهش وزن خود، مجهز به هشت پروانه و دو صندلی است. این هواپیما می تواند به صورت عمودی بلند شده و فرود بیاید و حداکثر سرعت آن به 31 مایل در ساعت می رسد. ظاهر کلی بسیار شبیه یک هواپیمای بدون سرنشین بزرگ است.
مدیرعامل Sky Drive Inc گفت: “ما بسیار خوشحالیم که طی دو سال به اولین پرواز آزمایشی خودروهای پرنده سرنشین دار در ژاپن دست یافتیم. و هدف نهایی ما تولید انبوه است. ما می خواهیم به دستیابی به جامعه ای کمک کنیم که خودروهای پرنده به وسیله ای محبوب و راحت برای حمل و نقل هوایی تبدیل شوند و مردم بتوانند شیوه جدیدی از زندگی امن ، قابل اعتماد و راحت را تجربه کنند. ”

علاوه بر این ، SkyDrive  به تازگی مدل مفهومی SD-XX را راه اندازی کرده است که کوچکتر از مدل قبلی خود است ، به طول 13.1 فوت ، عرض 11.5 فوت و ارتفاع 4.9 فوت. حداکثر سرعت آن به 37 مایل در ساعت می رسد. Sky Drive Inc امیدوار بود که این خودرو به طور واقعی آینده نگر باشد و برای همه مشتریان جذاب باشد ، در حالی که فناوری توسعه یافته SkyDrive را به طور کامل ادغام می کند.

موفقیت این پرواز به این معناست که این خودرو احتمالاً تا پایان امسال در خارج از پایگاه تویوتا آزمایش می شود و احتمال تولید انبوه آن در سال 2023 وجود دارد.

جدیدترین مقالات
مدیریت
0 دیدگاه
مقالات مرتبط

انواع بویلر ها و کاربرد انها

انواع مختلفی از دیگهای بخار برای کاربردهای مختلف گرمایشی و صنعتی استفاده می ش...
مدیریت
0 دیدگاه

روش های تبدیل  انرژی خورشیدی به انرژی...

     سلولهای فتوولتایک:  سلولهای فتوولتایک ، که به عنوان ...
مدیریت
0 دیدگاه
مکانیک سیالات

کاربردهای اصلی مکانیک سیالات

مکانیک سیالات کاربردهای گسترده ای در زمینه های مختلف دارد. در اینجا برخی از ر...
مدیریت
0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *